אודות המכבסה שלנו

החל משנת 1991 מספקת מכבסת קוויק קלין פתרונות כביסה מקצועיים לתושבי תל אביב והסביבה, בין לקוחות החברה נמנים מוסדות עסקיים רבים הפועלים במרכז וכן מספר לא מבוטל של לקוחות פרטיים הנהנים מכביסה ריחנית ונקייה על בסיס קבוע.

מכבסת קוויק קלין מספקת שירותי ניקוי יבש, כביסה רטובה, גיהוץ, ניקוי וילונות, ניקוי שמיכות וניקוי שטיחים.

איכות השירות

החברה שמה לעצמה דגש על איכות השירותים אותה היא מספקת וככזו היא מחזיקה בהכשרה מקצועית של מכון התקנים ובהתמחות מיוחדת בטיפול בכתמים קשים במיוחד. אנו מתחייבים לשירות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר.

מכבסת קוויק קלין מתחייבת לספק ללקוחותיה כביסה נקייה, מגוהצת ומעומלנת בזמן לו היא התחייבה, העמידה בלוחות הזמנים מול הלקוחות הם כלל מנחה בסיסי בפעילות המכבסה, בחברת קוויק קלין תזכו ליווי אישי החל מרגע הבאת הכביסה ועד להחזרתה ללקוח.

מאז 1991 ועד היום מכבסת קוויק קלין מנוהלת על יד אילן כהן וצוות עובדים מקצועי ומסור וביחד שומרים על רמת שרות גבוה ומקצעיות לא מתפשרת. חשוב לציין כי כול העבודה נעשת אצלנו במקום: הניקוי יבש, הגיהוץ, הכביסה, ג’נטל ווש, ניקוי הוילונות.

אנו בין המכבסות היחידות אשר עברו קורס של מכון התקנים בנושא מכבסות וניקוי יבש. וקורס להורדת כתמים(קישור לתמונות התעודת)ביחד עם ההכשרה המקצועית.חומרי ניקוי מהטובים בעולם. והציוד המקצועי. אנו דואגים להישאר מעודכנים בשיטות הניקוי החדישות ביותר.נשמח לשרת אותכם בניסיון שלמדנו וצברנו.
תחומי ההתמחות שלנו:
ניקוי וילונות כולל פרוק והרכבה.
ניקוי יבש מקצועי.
כביסה וגיהוץ.
ניקוי שטחים.

ניקוי שמיכות.

התקשרו עוד היום ותוכלו לרענן את ביתכם עם ריחה הנעים של כביסה נקייה.