פרמטר חשוב מאד הוא בחירת המכבסה הנכונה

שירותי כביסה וניקיון בגדים המוצעים לתושבי תל אביב והסביבה מהווים פתרון מצוין עבור כל מי שמנסה לפנות לעצמו עוד מספר דקות חופשיות בלוח הזמנים היומי, במקום לבזבז זמן על ביצוע כביסה ייבוש הבגדים וקיפולם ניתן לשכור את שירותיה של המכבסה השכונתית ולקבל את הבגדים מוכנים לכניסה לארון.

בחירה נכונה של המכבסה המתאימה הוא פרמטר חשוב להצלחת התהליך, ראשית מומלץ לבדוק באילו טכניקות ניקוי משתמשת המכבסה, טכניקות הניקוי המקובלות הן הניקוי הרטוב והניקוי היבש.

ניקוי יבש הינו תהליך מתקדם יותר מניקוי רטוב

טיפים לבחירת מכבסהניקוי רטוב של בגדים הוא למעשה אותו תהליך שאנו מכירים מביתנו, בטכניקה זו מוסר הלכלוך בעזרת מים וסבון. תהליך מתקדם יותר הוא הניקוי היבש, בשיטת ניקוי זו נעשה שימוש בחומרים כימיים המסוגלים לחדור אל תוך הבד ולהסיר את הלכלוך ביסודיות.

הפרמטר השני הוא זמן הטיפול בכביסה, מכבסות רבות מציעות שירותי איסוף והחזרה של הכביסה מבית הלקוח, שירות זה כולל לרוב גיהוץ, עמלון וקיפול של הבגדים בנוסף לניקיונם. מומלץ לבדוק מהו הזמן הממוצע הנ"ל.
הפרמטר הבא הוא המלצות, כידוע חוויות טובות ורעות עוברות מפה לאוזן במהירויות שיא ולכן המלצות טובות יעידו על איכות השירות אותו מספק בית העסק.

הפרמטר האחרון הוא המחיר, פעמים רבות ניתן לקבל שירותים איכותיים גם במחיר זול יותר, מומלץ לבצע סקר שוק ולבדוק מהם המחירים הממוצעים הנגבים באזורכם, רבים נפעמים לנוכח טווח המחירים הרחב הנגלה לפניהם ולנוכח האפשרות לחיסכון אותה מביא טווח זה.

ניסיון רב שנים בניקוי יבש מקצועי במכבסת קוויק קלין

מכבסת קוויק קליין היא הפתרון עבור תושבי תל אביב והסביבה, המכבסה מציעה שירותי ניקיון באיכות גבוהה תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר, צוות המכבסה מביא איתו ידע וניסיון והוא בקיא ברזי ניקיונם של כל סוגי הבדים והאריגים.

חשוב לזכור, דאגו שהכביסה שתקבלו תהיה נקייה וריחנית ונצלו היטב את הזמן היקר שחסכתם על ידי שימוש בשירותיה של המכבסה המקומית.