לפני ואחרי ניקוי וילונות

ניסיון רב בניקוי וילונות

כדי לנקות וילונות נדרשים ידע ונסיון.

ניקוי וילונות הוא הליך עדין ומורכב שצריך להתחשב באריג ממנו עשוי הוילון, הקפלים המיוחדים, בגודלו ובצורתו המקורית, כך שיהיה אפשרי לתלות אותו בחזרה לאחר הניקוי.

חייגו אלינו: 0722-657-805

צרו עמנו קשר

ניקוי וילונות רומיים

מתי בפעם האחרונה ניקיתם את הווילונות הרומיים בביתכם? האם ידעתם כי הווילונות סופגים אבק ולכלוך הנישא באוויר וחודר לביתכם? מומלץ לנקות וילונות אחת לחצי שנה, אך רצוי לעשות זאת באמצעות צוות מקצועי של מכבסה בתל אביב.

ניקוי וילונות רומיים

ניקוי וילונות קפלים

וילונות קפלים נחשבים לפופולריים במיוחד בישראל, ובבתים ובעסקים רבים ניתן למצוא אותם כפתרון הצללה יעיל מפני קרני השמש ולמניעת סנוור. ניקוי וילונות קפלים חייב להתבצע במקצועיות כדי לא לפגוע במרקם הבד ובאיכותו, לכן חשוב להזמין חברה מקצועית המתמחה בניקוי וילונות ומציעה שירות אחראי, אמין, יעיל ומהיר.

ניקוי וילונות קפלים

גלריית תמונות – ניקוי וילונות

סרטון ניקוי וילונות

מוציאים את הרחוב מהבית

וילונות נוטים לספוג לכלוך רב בשל האבק, הפיח והלכלוך המגיעים מבחוץ. ניקוי וילונות צריך להיות קבוע בכדי שבד הוילון לא יצבור כמות גדולה של לכלוך. ניקוי וילונות מקצועי ואיכותי מבטיח לשמור על הוילונות לאורך זמן ועם מראה רענן וכמובן נקי.

חשוב לוודא כי מי שמבצע את ניקוי הוילונות הוא גורם מיומן שיש לו את הכלים והיכולת לנקות בדים עדינים במיוחד ויודע לעשות שימוש בחומרים העדינים המתאימים לניקוי וילון. נדרשת מכונה מיוחדת וגם שירותי גיהוץ שישמרו על מראהו המקורי של הוילון.
חלק מהוילונות דורשים ניקוי יבש בלבד, ובמקרים אלו חשוב לדעת כי השירות הניתן לוילון שלכם כולל מכונות לניקוי יבש ושימוש בחומרים המתאימים.

לשמור על מראה רענן ויפה של הוילון

כדי לשמור על מראה רענן ויפה של הוילונות בביתכם, במיוחד של אלו התלויים על חלונות הפונים לרחוב, מומלץ לבצע ניקוי לפחות פעם בשנה, בתום הקיץ ובתום החורף.
תחזוקה כזו תבטיח לכם וילון שנראה חדש ואיכותי לאורך זמן וכמובן ללא עודף אבק המצטבר עליו.

אנו במכבסת קוויק קלין מבצעים ניקוי וילונות מבדים סינתטיים ומבדים טבעיים כולל כותנה, פשתן ומשי ומתחייבים להחזיר את הוילון נקי, רענן ומגוהץ לבית הלקוח.

לפרטים נוספים תוכלו לחייג לטלפון נייד: 0722-657-805